08-11-2011 12:02

На охорону навколишнього природного середовища Львівщини просять 31 млн гривень

Охорона природи Львівщини
фото: bozhyvu.com

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області 30 жовтня завершило прийом запитів на фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (ОФ ОНПС) в 2012 році. Про це Leopolis News повідомили ГалІнфо.

Кошти з ОФ ОНПС спрямовуються на фінансування природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів, що відповідають основним пріоритетним напрямкам державної політики в галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів і гарантування екологічної безпеки, визначених довгостроковими Програмами охорони навколишнього природного середовища Львівської області, а також щорічними Програмами соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини.

На проведення природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюватиметься з ОФ ОНПС у 2012 р. на розгляд до Держуправління надійшло 49 запитів на суму понад 31,0 млн. грн за такими пріоритетними напрямками:

будівництво, реконструкція та ремонт водопровідно-каналізаційних систем та очисних споруд;

будівництво, реконструкція та облаштування полігонів твердих побутових відходів та здійснення заходів щодо мінімізації, утилізації та переробки промислових та побутових відходів;

проведення робіт щодо впорядкування та охорони природо-заповідних територій;

здійснення заходів пов’язаних з відтворенням та охороною природних ресурсів;

організація моніторингу навколишнього природного середовища.

За результатами розгляду поданих запитів формуватиметься Перелік першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюватиметься з ОФ ОНПС.


Назад

Додати коментар