09-11-2011 12:16

У Львові 24 листопада відбудеться конкурс для найкращих чоловіків міста «Містер Львів-2011»

конкурс Містер Львів 2011
фото: vorobus.com

24 листопада, у Львові оберуть найкращого чоловіка нашого міста. Змагатимуться між собою чоловіки з модельних агенств, та студенти Львова віком від 20 до 27 років. Про це Leopolis News повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

"Конкурс «Містер Львів» - це спроба поглянути на звичайне життя з незвичайного боку, цікаве і веселе шоу, з метою принести гарний настрій і позитивні емоції, а також подія, яка має в черговий раз нагадати про Львів, як культурно-мистецьку столицю".- координатор проекту Олександр Макаров.

12 конкурсантів-переможців попередніх відбіркових турів зустрінуться на грандіозному шоу, де і визначиться переможець. Окрім того переможець проекту зможе представити Львів на Всеукраїнському конкурсі чоловічої краси «Містер Україна International». На свято завітають відомі діячі культури та представники шоу-бізу, серед яких: Андріана, Zоряна, Ляна Новак, а розважати гостей свята між виходами конкурсантів та виступами зірок будуть телеведуча Ксенія Ліардо та Олександр Макаров.

Початок свята о 21.00 год. Захід відбуватиметься в клубі «Міленіум».

Назад

Додати коментар