18-11-2011 11:43

На вулиці Стрийській прокладають велодоріжку

У Львові збільшується кількість велодоріжок. Цього разу на вулиці Стрийській розпочали влаштовувати виділену доріжку для безперешкодного руху велосипедистів. Про це Leopolis News повідомили у Zaxid.net.

«Південна веломагістраль проходитиме по вулицях Ряшівській, Науковій, Стрийській, Вернадського. Велодоріжка на вулиці Стрийській, будівництво якої розпочалося, буде мати 3 метри завширшки. Ця відокремлена від автомобілів і пішоходів веломагістраль буде двостороння й вестиме від автовокзалу до перехрестя з вулицею Науковою. Наступного року роботи продовжаться на вулиці Науковій. Нові дороги - Ряшівська й Вернадського - будуються вже зараз, і в робочому проекті цих вулиць теж заплановано велодоріжки поза межами проїжджої частини. Таким чином, Південна веломагістраль дозволить з’єднати всі південні райони міста між собою, а також з новим стадіоном, аеропортом і залізничним вокзалом», - сказав радник міського голови з питань велоінфраструктури Олег Шмід.

Подвійна велодоріжка проходитиме по травнику вулиці Стрийської з непарної сторони.  На вулиці Науковій заплановано влаштувати одинарні велодоріжки з обох сторін.

Нагадаємо, міська рада передбачила в бюджеті розвитку міста 1 млн грн на розвиток велоінфраструктури в 2011 році.

Цього року велодоріжки збудовано або доведено до високого ступеня готовності на вулицях Липинського, Зелена, Шевченка (в мікрорайоні Рясне-1), Вороного. Запроектовано  велодоріжки на проспекті Свободи, який зараз реконструюється.

В історичному центрі Львова вулиці Рибна та Ужгородська облаштовані як дороги, сприятливі для велосипедного руху.  По центру вулиці Рибної вистелено гладку мозаїку, комфортну для проїзду велосипедів, а на вулиці Ужгородській зараз встановлюються дві пари штучних звужувачів дороги для зменшення швидкості автомобілів. Ці вулиці будуть оснащені відповідними знаками, які попереджатимуть водіїв про можливу появу велосипедистів.

Назад

Додати коментар