22-11-2011 11:09

У Львові звільняють водіїв за грубість до пасажирів

Водії маршруток у Львові поводять себе неадекватно
фото: vorobus.com

Все більше скарг надходить на водіїв громадського транспорту, які неадекватно поводять себе за кермом. Цього року вже звільнили 9-ть таких водіїв. Про це Leopolis News повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Майже щодня на гарячу лінію управління транспорту і зв’язку надходять скарги щодо неналежної поведінки водіїв громадського транспорту. Скарги фіксують, вивчають і передають керівникам підприємств з вимогою вжити відповідних заходів. В результаті 9 водіїв було звільнено, 9 – отримали догану і у випадку повторного порушення втратять роботу, 12 порушників отримали попередження щодо розірвання трудової угоди. Ми також провели позаплановий інструктаж щодо ввічливої поведінки», - повідомив начальник відділу транспорту управління транспорту та зв’язку ЛМР Іван Радь.

Але крім скарг, на «гарячу лінію» управління транспорту і зв’язку також надходять подяки ввічливим водіям.

«Є подяка водієві маршруту№5 – Андрію Денису за ввічливість та уважне ставлення до людей похилого віку. Це, можливо, вперше, коли ми починаємо отримувати не тільки скарги, але й подяки. Сподіваюсь, з часом подяк буде більше», - зазначив Іван Радь.

Довідка.

Нагадаймо, поскаржитись на незадовільну роботу або навпаки залишити слова вдячності можна за телефоном «гарячої лінії» - 261-55-66.


Назад

Додати коментар