23-11-2011 11:29

24 листопада у Львові вшанують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років

Львыв вшанує пам'ять жертв голодомору 1932-33 років
фото: biletskyi.blogspot.com

«Чорна сповідь моєї вітчизни... і її затамований гнів». Саме під такою назвою у четвер, 24 листопада, відбудеться вечір-реквієм пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Захід відбудеться в НВК ім. В. Симоненка (вул. В. Симоненка, 6). Початок заходу о 14.30 год. Про це Leopolis News повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як повідомили в учнівському парламенті НВК ім. В. Симоненка, зі сцени лунатимуть роздуми про причини того, що без стихії, без засухи, без війни, в самому центрі цивілізованої Європи, в Україні, голод забрав у могилу мільйони людей.

«Вечір побудовано на спогадах очевидців Голодомору. У сценах використано наукові дослідження та художні твори про цей трагічний час, зокрема твір Катерини Мотрич  «Молитва за убієнних голодом», матеріал книжки М.Міщенка «Безкровна війна», дослідження професора С. Кульчицького, публікації з періодики. Жахливі цифри, якими оперуватимуть ведучі сценки, поезії спонукатимуть присутніх замислитися над справжнім  єством тогочасної влад», – зазначила начальник відділу освіти Франківського району Оксана Даниленко.

У вечорі-реквіємі візьмуть участь семінаристи Львівської Богословної академії української православної церкви Київського патріархату.

Назад

Додати коментар