24-11-2011 11:44

Будівництво тренувальної бази у Славську триває - виконано 53% робіт

Будівництво тренувальної бази у Славську
фото: areny.lviv.ua

У Славську тривають будівель роботи тренувальної бази, яку готують до європейського чемпіонату у 2012 році. Наразі виконано робіт на 53%. Про це Leopolis News повідомляє areny.lviv.ua.

Цього тижня будівельники розпочали монтувати «несучі» конструкції для накриття над трибунами. Як повідомлялося раніше, всього для глядачів на трибунах влаштують 544 місця.

«Окрім того, будівельники завершують зовнішні роботи адміністративного корпусу, а точніше працюють над влаштуванням покрівлі, вже закінчили оздоблення фасаду, встановили всі двері та вікна», - розповів керівник проектів з реконструкції тренувальних баз ДП «Західінфрапроект» Олександр Кирилов. 

Готовність адміністративно-побутового корпусу наразі сягає майже 70%. Нагадаємо, що в кінцевому результаті в адмінстративній будівлі розміщатимуться 2 футбольні команди і будуть влаштовані медичні кімнати, адміністративне приміщення, роздягальні та душові для гравців і тренерів. 

Також, за словами О.Кирилова, на сьогодні вже завершено бетонування основи трибун, а також підготовані фундаменти для встановлення двох освітлювальних веж і трансформаторної підстанції.

Назад

Додати коментар