30-11-2011 11:07

У Львові встановлюють нові урни для сміття

З початку року КП «Адміністративно-технічне управління» скерувало порушникам 159 приписів з вимогою встановити урни для сміття. Вимоги 139 приписів уже виконані, решта – в процесі виконання. Про це Leopolis News повідомили у ЗІК.

Відповідно до Правил благоустрою м. Львова, стаціонарні урни (металеві або бетонні) для збирання дрібних відходів встановлюють організації і громадяни на закріплених за ними територіях.

Відтак, на вулицях і у парках повинна бути одна урна на 800 кв. м. площі, з відстанню між урнами не більше 50 м, на ринках – одна урна на 50 кв. м площі, відстань між урнам не більше 10 м. На зупинках громадського транспорту – не менше двох урн. Біля закладів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, установ і організацій – по одній урні біля кожного входу і виходу. Біля стаціонарних та пересувних об’єктів вуличної торгівлі – по одній урні. Очищення урн для сміття повинні здійснювати власники відповідно до їх заповнення.

За відсутності урн для сміття КП «Адміністративно-технічне управління» подає власнику установи-порушника припис на їх встановлення. Якщо ж правопорушник відмовляється встановлювати урну у потрібному місці, до нього застосовуватимуться заходи адміністративного впливу згідно з чинним законодавством.


Назад

Додати коментар