27-12-2011 12:28

У Львові волонтери роздаватимуть довідники про нові транспортні маршрути

До 1 січня, відколи маршрутки у Львові мають їздити по-новому, залишилося менше тижня. Попри те, що львів’янам так ніхто і не пояснив, куди і чим саме вони зможуть їздити на різні вулиці Львова.

Учора містом мали розповсюдити 100 тисяч буклетів. Проте цього так і не зробили – перенесли на сьогодні. Про це повідомляє телеканал ZIK.

Сорок шість маршрутів, сорок з яких об’їжджатимуть центр, а шість – сполучатимуть центр з віддаленими районами Львова – так виглядає транспортна схема. Змін зазнає кожен район міста – і це лякає львів’ян.

Найбільше скарг на нову транспортну мережу надійшло, та й досі надходить, від мешканців Левандівки, Щурата, Тракту Глинянського та Пасічної. Ми проаналізували транспортні зміни в одному з таких районів – на вулиці Пасічній.

Зараз через вулицю Пасічну їздять автобуси на дванадцяти маршрутах. З них залишиться лише вісім, які з певними змінами замінять – 63, 29, 30, 52, 7а, 97 і 53.

Натомість не їздитимуть Пасічною 96, який сполучав Сихів та вулицю Грінченка, 21-й, що їхав з Рясного-2 на Батальну, 72-й з Медової Печери на Левандівку і 55-й з Тракту Глинянського через Сихів та Городоцьку.

Буде один новий маршрут 28, який їздитиме з Пасічної на Новий Львів.

Отож із цієї вулиці важко буде дістатися на Левандівку, Грінченка та Городоцьку.

Не вдоволені і водії маршруток – багато хто з них залишиться без роботи.

Деякі скарги львів’ян у міській раді врахували – у тринадцять маршрутів внесли зміни. Загалом має побільшати великих автобусів, і курсуватимуть вони з інтервалом до десяти хвилин – запевнили у міській раді. Наступних змін незадоволені новою транспортною схемою можуть очікувати вже у лютому нового року.

Сьогодні у маршрутках та зупинках волонтери роздаватимуть довідники, в яких буде розписано, куди і яким саме транспортом зможуть їздити на різні вулиці львів’яни з 1 січня.


Назад

Додати коментар