14-02-2012 10:56

По 200 гривень виплять інвалідам-афганцям у Львові

інваліди-афганці Львова отримають грошову допомогу

Завтра, 15 лютого, в Україні відзначатимуть 23-тю річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Відповідно до цього, управління соціального захисту Львівської міської ради виплатить одноразову грошову допомогу 64 львів’янам з числа учасників бойових дій, які є інвалідами І групи, а також членам сімей загиблих, в сумі по 200 грн кожному, повідомило ГалІнфо.

Виплата проводиться відповідно до підписаного міським головою розпорядженням від 09.02.12р. №32. На ці потреби в міському бюджеті передбачили кошти 12,8 тис. грн.

«Період ведення бойових дій в Афганістані є однією з трагічних сторінок нашої історії, адже на території цієї держави загинуло багато українців, в тому числі львів’ян, багато стали інвалідами. Тому ми, як міська влада, розуміючи необхідність пам’ятати ці події, повинні всіляко сприяти та допомагати людям, потерпілим від цієї війни. Відтак, прийнято рішення відзначити ті категорії афганців, які є найбільш потребуючими», - зазначила начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ольга Павлюк.

Довідка:

Збройний конфлікт за участю Радянського Союзу на території Афганістану розпочався у грудні 1979 року і тривав до 15 лютого 1989 року. За уточненими даними, всього у війні Радянська Армія втратила 14427 чоловік, поранення і контузії отримали більше 53 тисяч осіб.

Назад

Додати коментар