14-02-2012 11:04

Львівська лучниця здобула звання чемпіона світу

Лучниця зі Львова стала чемпіонкою світу
фото: Zaxid.net

«Вже за доброю традицією львівські лучники підтвердили свій високий рівень і додому повертаються з нагородами. Почесне звання Чемпіонка Світу 2012 року у складі юніорської команди отримала львівська лучниця Вероніка Марченко. Особливо вдало наші юніорки виступали у фіналі, коли повторення свого ж командного світового рекорду дозволило їм переконливо вибороти перше місце і отримати золоті медалі», –  розповів президент Львівської обласної федерації стрільби з лука Олександр Калиніченко. Повідомляє Захід.нет

Не залишилися без нагород і наші чоловіки. До складу національної України входили львівські лучники Юрій Гавенко та Ярослав Мокринський. Разом з абсолютним Чемпіоном Олімпійських ігор 2008 року, харків’янином Віктором Рубаном вони отримали бронзові медалі у командній першості.

Жіноча команда України посіла п’яте місце. До складу входили представники Львівщини Катерина Палеха та Катерина Яворська. Катерина Палеха була п’ятою і в особистій першості.

Нагадаємо, 5-9 лютого в місті Лас Вегас (США) відбувся черговий Чемпіонат Світу зі стрільби з лука у приміщені серед дорослих та юніорів. У змаганнях взяли участь 269 лучників з 36 країн.

Назад

Додати коментар