25-06-2011 12:24

Перша журналістська премія ім. Кароля Войтили.

Перша журналістська премія ім. Кароля Войтили
фото: flickr.com

24 червня у Львові відбулося вручення першої премії ім. блаженного Кароля Войтили для журналістів за матеріал чи серію матеріалів, присвячену релігійній тематиці.

«Це люди, які пишуть про релігію як важливу сферу соціального життя.» головний редактор РІСУ Тарас Антошевський.

Лауреатом першої премії стала відома українська журналістка Катерина Щоткіна (Паньо), яка ще донедавна була редактором відділу «Церква» тижневика «Дзеркало тижня. Україна». Протягом 15 років вона писала на релігійну тематику, а також питання культури та технології. Брала участь у створенні третьої аудіокниги колишнього Глави УГКЦ Патріарха Любомира Гузара «Дорога до Бога». Авторка кількох дитячих книжок і літературних публікацій.

«Це людина, яка вже більше, ніж 15 років працює у цій сфері і доводить, що може бути якісна релігійна журналістика, публіцистика.» головний редактор РІСУ Тарас Антошевський.

Номінантами також стали Артем Скоропадський («Комерсант-Україна»), Омелян Ощудляк («1+1») та Анатолій Бабинський («Патріярхат»).

Загалом участь у конкурсі взяло понад 80 журналістів. Спочатку відбулося голосування на сайті РІСУ, а згодом 16 членів журі і обрали найкращого журналіста.

Премія ім. блаженного Кароля Войтили започаткувала редакція інформаційно-аналітичного порталу РІСУ (Релігійно-інформаційна служба України) в рамках святкування 10-ї річниці візиту Папи Римського Івана Павла ІІ в Україну та з нагоди свого десятиліття. Премія є щорічною та позаконфесійною.

Назад

Додати коментар