15-02-2012 11:44

54% мешканців Львова вважають своє місто комфортним для життя

Львів-комфортне місто
фото: krays.com.ua

Більше половини опитаних мешканців Львова (54%) стверджують, що в цілому задоволені своїм життям, тоді як 44% - стверджують зворотне. Про це повідомляє Zaxid.net

Про це свідчать результати опитування компанії Research & Branding Group (Київ) спільно з Українським фондом «Громадська думка», проведеного у Львові, Кіровограді та Донецьку.

Більше половини мешканців Львова (54%) заявляють, що їм у цілому комфортно живеться в своєму місті. Практично для третини респондентів (30%) життя в місті уявляється наскільки комфортним, настільки й ні. Некомфортно у м. Львові себе почувають 14% жителів.

Переважна більшість львів’ян (76%) не мають бажання змінити своє місце проживання і переїхати в інше місто. Готові поміняти місце проживання та переїхати жити в інше місто 18% опитаних респондентів.

З 10 по 25 листопада 2011 року компанією Research & Branding Group (Київ) спільно з Українським фондом «Громадська думка» (Львів) і компанією ДІАЦ (Донецьк) було проведене дослідження громадської думки мешканців Львова, Кіровограда і Донецька щодо вивчення актуальних соціально-політичних питань. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю. Респондентів відбирали по квотній вибірці, яка репрезентує доросле населення міста за місцем проживання (район), статтю та віком. Обсяг вибіркової сукупності сягнув по 400 осіб в кожному місті. Очікувана середня похибка вибірки становить 3,5%.

Назад

Додати коментар