15-02-2012 11:52

Відомі письменники напишуть казку про Львів

Учора. 14 лютого, у Львові відбулась зустріч відомого письменника Андрія Куркова з дітьми у міській бібліотеці на вул Кн. Романа, 32, в рамках проект «Зустріч за книгою». Під час розмови з дітьми, у письменника та організаторів зустрічі виникла ідея запровадити ще один проект – «Напиши казку у Львові», повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Суть проекту «Напиши казку у Львові» полягає у тому, щоб відомі письменники, артисти, спортсмени зустрічались із дітьми старших груп садочків міста та разом вигадували казки. Цей проект має лише одну передумову - аби події казки відбувались у Львові. Цим проектом ставимо собі за ціль популяризувати читання серед дітей і промоцію вати наше місто. Надалі також плануємо залучити одне із львівських видавництв до співпраці», - розповідає заступник начальника відділу промоції міста Марта Іванишин.

Нагадаємо, вчора відбулася презентація нової книги всесвітньо відомого письменника Андрія Куркова. 7 лютого стартував всеукраїнський тур Андрія Куркова, який організовує видавництво «Фоліо» і «Клуб сімейного дозвілля» на підтримку його нового роману - «Львівська гастроль Джимі Хендрікса». Письменник відвідає 13 міст нашої країни. Стартував тур у столиці. Книга «Львівська гастроль Джимі Хендрікса» Андрія Куркова не є єдиним твором, в якому події відбуваються у Львові. Зокрема, у Марека Краєвського є два детективні романи «Голова Мінотавра» та «Еринії», де місцем розслідувань стає Львів міжвоєнного періоду.

Довідка:

Проект «Зустріч за книгою» - це ініційований відділом промоції міста суспільний проект, орієнтований на популяризацію читання. Проект передбачає зустрічі дітей із відомими людьми у міських бібліотеках. Нагадаємо, що раніше в рамках проекту «Зустрічі за книгою» відбулися зустріч з відомим журналістом мас-медійного простору міста Львова Парасковією Дворянин, співачкою Наталкою Карпою, Олімпійським призером з плавання Денисом Силантьєвим.

Андрій Курков – український письменник, журналіст, кіносценарист. Народився у 1961 у селі Будогощ Ленінградської області. З раннього дитинства живе у Києві. 1983 року закінчив Київський державний педагогічний інститут іноземних мов. З 1985 до 1987 року служив охоронцем в Одеській виправній колонії №51.

Закінчив Школу перекладачів японської мови. Працював редактором видавництва «Дніпро», сценаристом на кіностудії О. Довженка, викладав у Белл Колледжі (Кембридж, Англія). З 1988 року член англійського ПЕН-клубу. Член Спілки кінематографістів України (з 1993) та Національної спілки письменників (з 1994). З 1998 року – Член Європейської кіноакадемії. З 1998 – Постійний член журі премії Європейської кіноакадемії «Фелікс». У 2011 входить до складу журі літературного конкурсу «Юне слово».

Назад

Додати коментар