16-02-2012 20:23

Львів відсвяткує 100 днів до Євро-2012

Львів святкуватиме 100 днів до чемпіонату Європи
фото: multikulti.org.ua

29 лютого залишиться рівно 100 днів до старту Євро-2012. З цієї нагоди у Львові на центральній площі Ринок підготували святкову програму з модним цифровим шоу-відеомеппінг, під час якого за допомогою новітніх технологій відомі історичні будівлі «оживуть». Повідомляє ГалІнфо.

Розпочнеться програма увечері 29 лютого, рівно за 100 днів до турніру, з шоу на ковзанах на площі Ринок, де на відкритій ковзанці відбудеться своєрідний матч з футболу.

О 19.00 на будинку №29 продемонструють відеомеппінг, 3D-відеоінсталяцію. Основна ідея ролика – запросити вболівальників до Львова на час чемпіонату, передати атмосферу, яка пануватиме під час турніру.

Відеомеппінг – модне в Європі сучасне мистецтво. У Львові воно демонструватиметься вперше. «Після таких шоу є мільйонні перегляди відео у соціальних мережах. Це шоу може стати доброю промоцією Львова. Тому запрошуємо усіх відвідати його, зняти шоу і розмістити їх у соціальних мережах, і в такий спосіб сприяти промоції міста в усьому світі», – зазначила заступник департаменту Євро-2012 Соломія Короненко.

За її словами, 100 днів до Євро-2012 – це нагода для Львова показати себе не лише культурною, спортивною столицею, але й містом ІТ-технологій, що є дуже важливим. Вартість святкування 100 днів до початку Євро-2012 Львову 66 тисяч грн.

Під час урочистостей на площі Ринок можна буде виграти квиток на фінал Євро, ювілейні монети, виготовлені спеціально до чемпіонату, а також сувеніри.

Назад

Додати коментар