06-08-2011 13:17

Стецьків закликає депутатів створити єдину опозицію.

Тарас Стецьків
фото: Г.Салая, segodnya.ua

Замовний арешт Юлії Тимошенко 5 серпня став вершиною брутального свавілля, яке режим Януковича другий рік чинить в Україні. Про це заявив народний депутат України Тарас Стецьків, повідомила прес-служба «Зарваницької ініціативи».

Стецьків вважає, що в основі цього рішення, як і всього процесу, лежить особиста помста опонентові і спроба тотально залякати українське суспільство. «У справі проти Тимошенко немає ані крихти справедливості чи правосуддя, тому в країні немає людини, яка б вірила у справедливість Печерського, чи будь-якого іншого суду після приходу до влади Януковича. Рішення Печерського суду стає для всіх нас рубіконом. Тепер, коли режим переступив цю межу, не залишається жодного аргументу проти того, щоб негайно приступити до створення об'єднаного опозиційного фронту протидії наступу диктатури і терору. Народ чекає від політиків консолідації зусиль і єдності дій, незалежно від їх партійної належності», – зазначив нардеп.

«Головна роль і відповідальність в реалізації цього завдання лягає на плечі лідерів опозиційних партій і громадських організацій. Від їх рішучості, сміливості і мудрості у вирішальній мірі залежить, чи буде зупинено наступ орди. Закликаю усіх політичних лідерів опозиційних сил негайно утворити об'єднану опозиційну загальнонаціональну структуру і в такий спосіб подати суспільству потужний сигнал до консолідації. Готовий особисто, разом із своїми однодумцями долучитися до цієї справи», – заявив Стецьків.

Він закликав «усіх громадян, хто має власну гідність і відчуває себе патріотом України, не гаючи ні хвилини, приступити до створення об'єднаних опозиційних структур на місцях, не чекаючи вказівок зверху». «Закликаю депутатів парламенту, які належать до опозиції, перервати свої відпустки, зібратись у столиці, для створення єдиної опозиції у ВР та вироблення спільного плану дій. Нам потрібна консолідація і єдність. Від кожного з нас тепер залежить, яким шляхом піде Україна і де буде місце кожного», – додав Тарас Стецьків.

Назад

Додати коментар