06-08-2011 13:39

В День Незалежності Панькевич має намір вдягнути футболку з Бандерою.

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич
Фото: radekhiv-city.org.ua

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич має намір на День Незалежності вдягнути футболку з Бандерою. Про це він заявив в коментарі Гал-інфо. «Немає жодних проблем і я вітаю таку акцію, яка є ініціативою молоді. Без проблем можу вдягнути таку футболку з Бандерою та Шухевичем і з гордістю відсвяткувати у ній 20-річчя Незалежності», - заявив Олег Панькевич.

За його словами, День Незалежності має пройти з Бандерою у всіх сенсах.

«Зважаючи на антиукраїнські рішення влади, яка на 20 річницю ще раз продемонструвала свої антиукраїнські настрої, ми мусимо гідно прийняти такий виклик. Пригадаємо, як ми відзначали 22 червня – це було наймасовіше відзначення вшанування пам'яті за усі роки незалежності. Я переконаний, такі дії проти пам'яті Бандери та Шухевича обов'язково викликатимуть протилежну реакцію в суспільстві», - вважає Олег Панькевич.

Нагадаємо, що днями в соціальних мережах з'явилися заклики долучитися до акції «День Незалежності з нашими Героями!». У повідомленні, зокрема, йдеться про те, що 24 серпня потрібно вдягнути футболки з зображенням Бандери чи Шухевича та цим самим продемонструвати, що «українці – нація бандерівців».

Назад

Додати коментар