08-08-2011 13:32

Підприємство Львівщини оштрафували за оманливу рекламу

Львівський антимонопольний комітет
фото: tsn.ua

Антимонопольним комітетом Львівщини було притягнуто до відповідальності ПП "Рабмер" за неправдивість рекламної кампанії.

За розповсюдження неправдивої інформації, підприємство зобов'язали сплатити штраф у розмірі 17 тис.грн.

Зокрема, суб'єкт господарювання на власній інтернет сторінці розмістив інформацію з акцентом на багаторічному досвіді у виконанні зазначених робіт у 2003-2005 рр. Насправді ж ПП «Рабмер» було створене лише у 2008 році і не обслуговувало споживачів у вказаний період.

Крім того, фахівці відділення виявили, що такі послуги надавала австрійська компанія «Rabmer Holding GmbH», представництвом якої в Україні є ТОВ «Рабмер-Україна», засноване у 2002 році.

У зв'язку з цим відділення зобов'язало відповідача припинити порушення, оскільки поширювана інформація може ввести споживачів в оману. Зі свого боку, підприємство на засіданні адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Комітету визнало факт вчиненого порушення, зобов'язалося припинити неправомірні дії та сплатити штраф до державного бюджету.

Додамо, ТОВ «Рабмер-Україна» та ПП «Рабмер» зареєстровані в місті Самборі (Львівська обл.) та конкурують між собою на одному ринку.

За матеріалами: ZAXID.NET

Назад

Додати коментар