10-08-2011 12:39

Подача води у Львові відновлена.

Сьогодні працівниками ЛМКП «Львівводоканал» були закінчені роботи по підключці нового водогону біля новозбудованого стадіону. Відновлено постачання води у Франківському районі, центральній частині Львова, та у мікрорайоні «Новий Львів». Однак, через тривалу зупинку водозабору «Стрий» були повністю спустошені водопровідні мережі та резервуари чистої води. Після відновлення подачі води, спостерігалося заповітрення мереж, та проблеми з недостатнім тиском.

"Понад 60 чоловік працювали до 2 год. ночі аби завершити роботи на водогоні та відновити подачу води у місто. Тобто, подача  води здійснюється вже цілодобово, а не по графіку. Однак у окремих будинках через заповітрення систем чи низькі тиски ще немає води. Сьогодні докладемо усіх зусиль, аби налагодити гідравлічну систему, відрегулювати тиски та подати воду усім нашим споживачам". Повідомляє в.о.директора ЛМКП «Львівводоканал» Володимир Садовий.

Адміністрація «Львівводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності та сподівається на розуміння мешканців. Натомість працівники підприємства докладуть усіх зусиль аби якомога швидше налагодити подачу води.


За матеріалами: www.city-adm.lviv.ua

Назад

Додати коментар