12-08-2011 11:15

Валерій Пустовойтенко перевірив стадіон у Львові до європейського чемпіонату.

Валерій Пустовойтенко у Львові
фото: donbass.ua

До Львова з робочим візитом завітав радник Президента України Валерій Пустовойтенко, який разом із головою Львівської облдержадміністрації Михайлом Цимбалюком відвідали новозбудований стадіон до Євро-2012.

Валерій Пустовойтенко оглянув хід будівництва стадіону, детально ознайомився із проведенням будівельних робіт та заслухав звіт генерального підрядника будівництва об’єкту.

За підсумками візиту на місце будівництва, Валерій Пустовойтенко наголосив на необхідності належного облаштування інфраструктури навколо стадіону й пришвидшенні темпів виконання робіт. З його слів, роботи із облаштування інфраструктури об’єкту повинні бути завершені протягом вересня-жовтня 2011 року.

«Стадіон буде зданий в експлуатацію до кінця жовтня цього року. Я переконаний, що при належній організації роботи усі терміни будуть витримані», - сказав Валерій Пустовойтенко.

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк додав, що на організацію будівельних робіт на будівництві стадіону буде звернена особлива увага і надалі під його керівництвом двічі на тиждень проводитимуться виїзні робочі наради.


За матеріалами: galinfo.com.ua

Назад

Додати коментар