12-08-2011 11:39

З 15 серпня у Львові запрацюють нові автобусні маршрути

Нові автобусні маршрути у Львові
фото: Zaxid.net

З 15 серпня у Львові запрацюють 4 радіальні автобусні маршрути. Підставою для проїзду у автобусах цих маршрутних ліній буде трансферний квиток. Придбавши один квиток, пасажир зможе проїхати за ним у 2 окремих радіальних автобусах. Про це повідомляє portal.lviv.ua

Радіальні маршрути № 1а,3,5 та 11 курсуватимуть від периферійних районів міста до центру. Зокрема, буде запущено кардинально новий маршрут №1а, що курсуватиме від Галицького Перехрестя до пл. Галицької. Маршрут №3 рухатиметься  від Рясне-2 до ТЦ «Магнус», маршрут №5 курсуватиме від Санта-Барбари до пл. Різні, маршрут №11 – від ТЦ «Кінг-Крос» до пл.Різні.         

Перший автобус кожного маршруту відправлятиметься о 6.50 год. ранку. На маршруті № 11 працюватиме 9 автобусів; на маршрутах №3 та 5 курсуватиме по 7 автобусів; на маршруті №1а - 6 автобусів.

«Інтервали руху зараз ще погоджуються в департаменті житлового господарства та інфраструктури», - повідомив директор АТП №1 Орест Гриньків.

Разом з тим, вже видрукувана перша партія трансферних квитків. Трансферний квиток коштуватиме 2 гривні і дасть можливість пересадки з одного радіального маршруту в інший. «Трансферні квитки мають забарвлення відповідно до кольорового зонування міста – це допоможе городянам швидше зрозуміти головні принципи руху нової транспортної схеми міста», - повідомив заступник начальника управління транспорту Андрій Білоус.                                        

Придбати їх можна буде у водія автобуса. При пересадці  у інший автобус водій вилучатиме квиток. Скористатися квитком для проїзду у одному автобусі, тобто, до прикладу, приїхати у центр і повернутися тим самим маршрутом назад, буде неможливо.

Нагадаємо, 19 серпня у Львові пройдуть громадські слухання щодо нової маршрутної мережі.

Назад

Додати коментар