12-08-2011 21:24

Фермери Львівщини получать фінансову допомогу

агропромисловість Львівщини
фото: news.if.ua

Львівська обласна рада своїм рішенням від 5 липня 2011 року № 187 прийняла "Програму підтримки підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів на 2011 рік". Відповідно до цієї програми, в обласному бюджеті на цей рік передбачено понад три мільйони гривень на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими підприємствами агропромислового комплексу у банках кредитами, використаними на пріоритетні напрями розвитку агропромислового комплексу. Повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Конкурсна комісія з питань надання державної підтримки підприємствам агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів інформує підприємства агропромислового комплексу області, що протягом року можна отримати часткову компенсацію відсоткової ставки за короткостроковими кредитами, залученими у 2011 році та середньо- і довгостроковими кредитами, залученими у 2010 та поточному роках підприємствами агропромислового комплексу.

Позичальники для отримання права на компенсацію відсоткової ставки за коротко-, середньо- та довгостроковими кредитами подають до обласної комісії заявку за встановленою формою і такі документи : копію довідки з ЄДРПОУ; копію кредитного договору або договору позики, посвідчену банком-кредитором або обслуговуючим банком, та копії додатково укладених договорів між позичальником та кредитором; прогнозний помісячний розрахунок сплати відсотків встановленої форми, виданий банком; виписку банку-кредитора або обслуговуючого банку про отримання позичальником кредиту чи позики; довідку про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів).

Крім того, сільськогосподарські підприємства, які залучили кредити для будівництва та реконструкції тваринницьких і птахівничих комплексів та виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення, а також підприємства агропромислового комплексу, які залучили кредити для будівництва і реконструкції виробничих об’єктів, подають до конкурсних комісій копію проектно-кошторисної документацію на проведення будівництва чи реконструкції приміщень та виробничих об’єктів і копію документації на відведення земельних ділянок під будівництво.

Фермерські господарства, які залучили кредити в банках, подають також довідку, видану Українським державним фондом підтримки фермерських господарств про те, що вони не отримують компенсацію по даній кредитній угоді. 

Оптові ринки сільськогосподарської продукції подають, крім зазначених документів, завірену в установленому законодавством порядку копію свідоцтва про надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції.

Детальнішу інформацію про умови отримання бюджетних коштів, що спрямовуються на підтримку підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів можна отримати в Головному управлінні агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації за телефоном (803) 252-85-90.

Назад

Додати коментар