21-02-2013 09:31

Бельгійські бізнесмени зацікавленні у бізнес-парку біля львівського аеропорту.

Бізнес-парк біля Львівського аеропорта
фото: vinnikiplus.in.ua

Бельгійська компанія зацікавилися проектом бізнес-парку біля нового аеропорту у Львові, однак їх стримує те, що на сьогодні немає чітких гарантій щодо отримання всіх дозволів на будівництво після купівлі землі. Як інформує прес-служба Львівської міської ради, про це на прес-конференції повідомив начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль

«Бельгійська  компанія, яка кілька років тому відкрила у Львові представництво, зацікавлена в реалізації цього  проекту. Є відповідні звернення  до нас, проводились зустрічі за участю цієї компанії та інвесторів, яких ця компанія запрошує до участі в проекті. Є одна з проблем, яка дещо стримує нашу роботу по залученню інвесторів – це питання розрахунку вартості земельної ділянки та гарантії високої можливості отримання всіх дозвільних документів. Компанія готова хоч завтра інвестувати в будівництво самого об’єкту, але питання земельної ділянки на сьогодні стримує.

Вже кілька разів  переносилось депутатами погодження положення  про укладення інвестиційних  договорів, яке могло би дещо цю проблему вирішити. Тому що тоді ця земельна ділянка передається на комунальне підприємство, і ми на конкурсних умовах визначаємо інвестора, який  пізніше укладає з цим КП інвестиційну угоду, відповідно до якої може бути таке, що землю вносить комунальне підприємство, а інвестор вносить кошти на будівництво», - зазначив Сергій Кіраль, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій. 

У бізнес-парку  передбачається будівництво 6 невисоких  офісних будинків на 4-5 поверхів. Площа  всього комплексу складатиме 30 тис кв. м. Це буде своєрідна закрита територія. Основний акцент – розміщення там ІТ-компаній та компаній з аутсорсингу бізнес-процесів.

«В них буде своя парковка, свій невеличкий скверик з фонтаном, відпочинкова зала, конференц-зали, приміщення для обслуговування, кафетерій. Тобто, це цілий бізнес-парк, де компанії мали б себе почувати комфортно, створювати своє мікросередовище і для міста створювати імідж центру ІТ-технологій та аутсорсингу, а головне – нові робочі місця», - додає Сергій Кіраль.

Назад

Додати коментар