24-02-2015 09:02

Бізнесмен замовив убити сина мера одного з міст на Львівщині

Вбивця на Львівщині замовив сина мера
фото: rada2012.net.ua

31-річний чоловік з Львівщини вирішив позбавити життя свого компаньйона по бізнесу. Щоб знайти виконавця замовлення, чоловік вирішив скористатися мережею інтернет. Правоохоронці дізнавшись про злий намір, підіслали працівника УБОЗ. Про це повідомляє Press Центр.

Бізнесмен вбивця запропонував за виконання замовлення 6 тис. американських доларів, з яких 3,5 тис. дав авансом, а ще 2,5 тис після добре виконаної роботи.

Зустрівшись повторно у жовтні, підставний кіллер приніс  золотий ланцюжок жертви, цього було замовнику цілком достатньо для повної виплати коштів. На цьому бізнесмен вирішив не зупинятися і замовив вбивство ще й сина мера одного з міст Львівщини, за що пообіцяв винагороду у розмірі 20 тис. доларів США. Тут і правоохоронці затримали замовника вбивства.

Кримінальні правопорушення задокументували, а чоловіка затримали за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ст.115 (умисне вбивство) КК України. 20 лютого правоохоронці матеріали кримінального провадження скерували на розгляд до суду.

Назад

Додати коментар