25-02-2013 14:37

Бюджет розвитку Львова потрібно прийняти 28 лютого, -Андрій Садовий

Мер Львова Андрій Садовий
фото: tsn.ua

Бюджет розвитку Львова на 2013 рік треба розглянути у четвер, 28 лютого, адже у березні з нього мають провести ряд платежів. Про це 25 лютого сказав на брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

Бюджет розвитку, зі слів мера, заплановано внести до порядку денного засідання сесії 28 лютого. «Відбуваються зустрічі в комісіях, наші урядники дають більше тлумачень депутатам», – додав мер.

Уже з березня, додав Садовий, з бюджету розвитку мають провести платежі пов’язані з ремонтами у школах та садочках. Окрім цього, за словами мера Львова, важливим питанням у бюджеті розвитку є введення електронного врядування у мерії.

Водночас, за інформацією департаменту економічної політики Львівської міської ради, цьогорічний бюджет розвитку міста пропонується у розмірі 512 млн грн – по видатках і надходженнях відповідно.

Передбачені видатки по галузях: 63 млн – на шляхове господарство, 28 млн – житлове господарство, 46 млн – гуманітарний блок, 20 млн – на співфінансування проектів, 11 млн – на охорону історичної спадщини, 5,3 млн – на містобудування, тощо.

Повідомляє Zaxid.net

Назад

Додати коментар