21-02-2013 09:38

Бюджет розвитку Львова хочуть розглядати на наступній сесії

Бюджет львова 2013
фото: loda.gov.ua

Виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення «Про схвалення змін до міського бюджету м. Львова». Відтак, бюджет розвитку міста Львова на 2013 рік можуть розглядати вже на наступному пленарному засіданні. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Запропонований проект рішення передбачає доходи в сумі 512 млн грн. Вносяться зміни в частині внутрішніх запозичень», - зазначила Ірина Кулинич, директор департаменту економічної політики.

«Ми розпочинаємо бюджетний процес. Наступний крок, після рішення виконавчого комітету, - це розгляд питання на комісіях. Кінцеве схвалення буде на сесії міської ради.

На жаль, дохідна частина не є такою, якою би хотілось. Пропозиції по видатковій частині є на порядок більшими. Ми визначили основні, пріоритетні питання. В цьому бюджеті мене хвилює ситуація по житлово-комунальній сфері», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як уточнили в департаменті економічної політики, у рішенні передбачено видатки та доходи бюджету розвитку у сумі 512 млн грн відповідно.

Також під час засідання виконавчого комітету були озвучені пропозиції про додаткове виділення коштів на ремонт сходів Собору святого Юра, на ремонтні роботи церкви Святої Трійці, на проект рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, роботи щодо водопостачання в Рудно. Відтак, прийнято рішення збільшити видатки на ці види робіт у сумі 600 тис грн.  

За матеріалами portal.lviv.ua

Назад

Додати коментар