23-10-2014 20:11

«Бог вам суддя, пане Садовий!»

Садовий- мер Львова фото
фото: gazeta.lviv.ua

Хочеш змін на краще – зроби їх сам, а ми тим часом йдемо у Раду. Десь так можна сприйняти нову політичну партію «Самопоміч», з назви якої уже все зрозуміло – допоможи собі сам!

Либонь, коли Садовий вигадував назву партії, то вирішив опиратись на львів’ян, які уже другу каденцію мера, рятують себе самі.

Наголошуючи на тому, що в місті мають діяти активні громадські організації, Садовий успішно подавляє будь-який прояв активності збоку львів’ян. А тепер ще й невідомо за чиї кошти Садовий організовує масштабну піар-кампанію новому політичному дітищу.
У жителів Львова уже не вистачає терпіння і вони публічно говорять про те, що в Садового немає ні совісті ні сорому!

Так, координатора Економічного бойкотного руху Олег Радик звернувся до міського голови Львова Андрія Садового у форматі звернення:

(Подаємо звернення повнотекстово)

«Андрію Івановичу, у нашій державі вже звикли вважати, що кожні вибори – це маленьке стихійне лихо. Однак нині маємо час, коли в країні страшна і болюча стихія – вторгнення ворожих військ.

До честі львів’ян, ми в переважній більшості не знітилися перед гидким оскалом ворога. Більшість із нас робить усе можливе, аби протидіяти окупантові і захистити територіальну цілісність держави. Вояки героїчно тримають східні рубежі перед набагато чисельнішою російською армією. Волонтери збирають допомогу та відвозять її у зону АТО. Учасники Економічного бойкотного руху, до котрого належу і я, намагаються завдати ворогу економічного удару, намагаючись перекрити кисень численним російським банкам та виробникам, які спонсорують тероризм.

Доходить випадків, які розчулюють до сліз. Бабусі та дідусі пенсіонери приносять на пункти збору свої пенсії чи банки з домашнім консервуванням; маленькі діти віддають на армію зекономлені кишенькові кошти.

А що робить у цей час так званий провідник громади, наш міський голова Андрій Садовий? Ви, Андрію Івановичу, не стали на бік інтересів громади. У вас нині інше завдання, інша робота. Ви наплювали на свою армію, яка захищає вас, вашу родину і ваше місто. Нині вам головне не держава, а ваше дітище – політична партія «Самопоміч».

Я та кілька інших кандидатів у народні депутати відмовилися від використання дорогих білбордів., кожен з яких обходиться у кілька тисяч щомісяця. Хто нині має гроші, знає на що їх витратити. Очевидно, ви вважаєте, що сьогодні найкраще «капіталовкладення», — це білборди з вашою фізіономією і рекламою вашої ж політичної партії «Самопоміч». Бог вам суддя, Андрію Івановичу. Але попри це львів’янам цікаво знати, скільки коштів витрачено на те, щоб у час війни завішати все місто дорогими білбордами зі своїм зображенням.

Пане Садовий, чи відомо вам, що на Левандівці, як майже по всьому місту, велика проблема з дитячими садочками? Пане міський голово, а чи знаєте ви, що люди, котрі проживають у Рясне та Рясне-1 щовечора, повертаючись із вечірньої роботи, не можуть добратися додому після вашої осоружної транспортної реформи? Андрію Івановичу, а чому ви ігноруєте громаду Брюхович, яка вже довший час просить добудувати школу?

Я розумію, що вам не на часі, бо ви займаєтеся популяризацією партії «Самопоміч». Скільки міст ви об’їхали з рекламною кампанією, витрачаючи час, який мали би витрачати на користь громади міста, яке вас обрало? Скільки зусиль ви витратили на заклеювання Львова своєю фізіономією?

Львів’яни хочуть почути відповідь. Вас ніхто не може змусити допомагати армії чи боротися з окупантом в інший спосіб. Але своєю поведінкою ви кидаєте тінь на усе місто, на всіх його мешканців, які нині розуміють першочерговість захисту держави. Пане Садовий, якщо у вас немає совісті, то майте хоча б сором!».

Якщо Садовий так «похабно» ставиться до Львова, то що робитиме його команда в Раді, і тим паче як працюватимуть його намісник Пастух, якщо пройде в парламент. Мабуть, робитиме все, щоб «тішити» Садового, бо той вкладає зараз в нього немалі гроші. Не здивуємось, якщо в Файному місті під егідою «людей» Андрія Івановича не буде ні парків, ні скверів, ні майбутнього! Не виключено, що ми ще навіть сумуватимемо за нашим «мером-податківцем».

LTDDaily

Назад

Додати коментар