12-09-2013 08:01

Цієї неділі у Львові організують святкування Всенародного Дня Батька

Цієї неділі з нагоди Всенародного Дня Батька, у Львові, біля пам'ятника Шевченкові відбудеться святкування. Святкування проходитимуть у неділю з 16 до 17:30 год. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Організатори урочистого заходу «Всенародний День Батька» (ХЄЦ «Гефсиманія») були ініціаторами проведення Першого в Україні Форуму (м. Львів, 27 березня, 2007 рік) «Відповідальне Батьківство». Резолюцією Форуму став всеукраїнський збір підписів на підтримку громадської ініціативи про заснування Дня батька в Україні.

Участь в урочистому заході візьмуть представники християнських церков Львова, громадські організації, представники від влади міста.

Як розповідають організатори, основна мета заходу – піднести значення і розуміння у суспільстві ролі, авторитету Батька, як голови родини; важливість ролі Батька у вихованні дітей, як майбутніх батьків української нації; відкрити цінність і значимість відповідального батьківства для чоловіків; відкрити розуміння і важливість значення того, що говорить Писання, Слово Боже, Отець Небесний про Своє творіння чоловіка, як Батька; чесно сказати не тільки про права, але і про обов’язки Батька, як голову родини, як чоловіка і громадянина України.

«Це не просто Свято Всенародного Дня Батька, це можливість щороку оновити усвідомлення і розуміння як для чоловіків, жінок і дітей важливості Батька і батьківства в Українській родині, це повага і пошана, та це ще і відповідальність членів родини до Батька», - повідомив Старший Пастор ХЄЦ «Гефсиманія» Валерій Марченко.

План проведення урочистого заходу:

·Вступне Слово: історія заснування «Всенародного Дня Батька», форуми,круглі столи та семінари, які відбулися у 2006-2012роках.

·Виступи представників церков, влади міста. Міжконфесійна спільна молитва за Батьків, чоловіків України та Львова.

·Святкова музична частина: виступи музичних колективів від громадських організацій, церков.

·Спеціальний гість Свята «Всенародний День Батька»: концерт етногурту «ОЙКУМЕНА».

·Під час музичної частини волонтери від церков та громадських організацій вітають чоловіків, батьків Львова, даруючи пам’ятки – флаєри. Пам’ятка – флаєр несе інформацію про основні засади, характеристики доброго батька, яким повинен бути справжній чоловік.

Назад

Додати коментар