03-08-2013 19:45

Львівська команда з водного поло "Динамо" потрапляє до фіналу

Львівське Динамо водне поло
фото: lvivexpres.com

Здобувши перемогу у півфіналі над маріупольським "Іллічівцем", Львівське "Динамо" з ватерполо потрапляє до фіналу Кубка України, який відбудеться у Севастополі

Півфінальний матч між львівським «Динамо» та маріупольським «Іллічівцем» повністю оправдав свій статус і подарував глядачам так званий малий фінал. Не обійшлося без справжньої інтриги. Перемагаючи свого суперника по ходу матчу з рахунком 5:1, львів’яни примудрилися розтринькати свою перевагу. Команда Олександра Обединського, проявивши справжній характер, повернула інтригу у матч не те, що зрівнявши рахунок, а й навіть вийшовши вперед – 7:6.

Попри це «динамівці» зусиллями Дмитра Лавришинця зуміли зрівняти рахунок, а на останніх секундах Віктор Момот вивів галичан вперед. Здавалося, перемога уже у кишені, однак сталося справжнє диво. За секунду до сирени помилка одного з героїв зустрічі Дмитра Лавришинця (гравець зіграв у захисті двома руками, що забороняється правилами) і арбітри замість вилучення гравця дали пенальті у ворота команди зі Львова. Максим Ратков пробив Олега Раврика і доля першого фіналіста визначалася у додатковий час. Дві трихвилинки довели, що команда Ігоря Зінкевича не просто так є діючим володарем національного Кубка та чемпіоном України.

Перемога з рахунком 10:9 вивела львів’ян у фінал. Там галичани зіграють зі збірною Севастополя, яка у другому півфіналі обіграла харківський «Слобажанець» - 12:9.

Фінал відбудеться у неділю, 4 серпня.


Назад

Додати коментар