05-09-2013 15:23

«Львівтеплоенерго» розпочинає заповнення водою теплових мереж

Львівтеплоенерго розпочинає заповнювати батареї водою

У рамках підготовки до опалювального сезону, наступного тижня ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочинає заповнення водою теплових мереж, які знаходяться на балансі підприємства та внутрішньобудинкових систем опалення, про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Відповідно до складеного плану-графіку, заповнення мереж водою відбуватиметься з 9 до 23 вересня. 

Заповнюватимуть теплові мережі, які знаходяться на балансі підприємства та внутрішньобудинкові системи опалення споживачів «Львівтеплоенерго». Це житловий фонд та бюджетні установи (освіта, медицина). Щодо внутрішньобудинкових систем, то заповнюватимуть лише ті будинки, які вже мають підписані акти готовності будинку до зими. За словами тепловиків, на сьогодні акти готовності мають 80% усіх споживачів. 

«На початок опалювального сезону усі мережі мають бути заповнені водою. Лише мережі «Львівтеплоенерго» потребують заповнення в розмірі 40 тис. м3 води. Заповнення внутрішніх будинкових систем потребує приблизно 20 тис м3 води. Зрозуміло, що заповнити такий об’єм одночасно досить складно. Тому проводимо заповнення поетапно, відповідно до складеного графіку заповнення. Це дозволить розвантажити процес заповнення, та, зважаючи на те, що маємо ще трохи часу до початку опалювального сезону, якщо буде виявлено якісь пошкодження у внутрішньобудинкових системах, їх можна буде ліквідувати», – розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

За матеріалами: INTV

Назад

Додати коментар