26-07-2013 10:12

Мер Львова розпорядився надати грошову допомогу 28 особам до дня пам'яті Скнилівської трагедії

Цьогоріч суспільство вшановує 11-ту річницю пам’яті жертв авіакатастрофи, що сталась на військовому летовищі «Скнилів»  27 липня 2002 року: згідно з розпорядженням міського голови виплату допомоги отримають 28 осіб. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Зокрема: одна особа, яка потребує реабілітації та лікування, одержить допомогу в розмірі 10 тис. грн та 27 осіб - членів сімей загиблих, які потребують лікування, оздоровлення, вирішення питань соціально-побутового характеру, отримають по 2,5 тис. грн. Загалом виплату буде проведено на суму 77,5 тис. грн.

«До Дня пам`яті жертв та потерпілих на Скнилівському летовищі ми зі свого боку виплатою матеріальної допомоги хочемо підтримати тих людей, які постраждали чи втратили своїх річних. 
Цьогоріч виплата членам сімей загиблих буде більшою на 500 грн. і становитиме 2,5 тис.грн», - розповів Ігор Кобрин, заступник начальника управління соціального захисту ЛМР.

Нагадаємо, у 2012 році виплата проводилась так: 2 особам по 10 тис. грн. на реабілітацію та лікування, 27 особам по 2 тис. грн. на вирішення соціально-побутових проблем та оздоровлення.

Загальна сума виплати становила – 74 тис. грн.

Назад

Додати коментар