03-01-2015 13:19

Мешканців Львівщини просять взяти до себе дітей з Луганської області на час Різдвяних свят.

Прохання до мешканців Львівщини прихистити на час різдвяних свят дітей з Луганщини
фото: lviv-online.com

Громадський активіст, координатор групи "Варта 1" Ігор Зінкевич на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook опублікував прохання до мешканців Львова та Львівської області, на час Різдвяних свят прихистити у себе дітей з Луганщини.

"До нас звернулися волонтери, які організовують перебування на час Різдвяних свят дітей з луганської області. Зараз дуже шукають сімей, людей, які могли б у себе розмістити 5 дітей (можна не усіх разом, окремо, по дитині).

Військові 24-ї механізованої бригади просять допомогти організувати мирне Різдво для українських дітей із сіл Луганської області. Самі військові та їхні сім'ї підготували програму, для більшості дітей знайшлися львівські сім'ї, які зможуть розмістити дітей у себе для ночівля.

Діти приїдуть до Львова 04.01.15 і пробудуть в нашому місті до 11.01.15.

Їхнім перебуванням опікуватиметься мерія і волонтери (заняття, екскурсії і розваги протягом дня). Якщо у вас є можливість прийняти на 7 днів дитину в своїй сім"ї (ночівля, сніданок, можливо, вечеря), показати їй якими гостинними є львів"яни, прошу телефонувати: 067 673 81 48 Ольга Лущик.

Дякую за будь-яку допомогу і небайдужість", -- додає Ігор Зінкевич.


Назад

Додати коментар