07-07-2013 16:11

На Юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики вирушать двоє вихованців Львівщини

Юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики у Донецьку
фото: buksport.cv.ua

З 10 до 14 липня проходитиме Юнатський чемпіонат світу з легкої атлетики. Дійство проходитиме у Донецьку, на яке вирушать двоє  вихованців Львівщини, а саме львів’янка Романа Харченко- вихованка ЛДЮСШ №2, та  атлет Самбірської РДЮСШ Петро Чернишенко, повідомили в прес-службі міської ради.

Відкриття змагань відбудеться 10 липня о 16:00 годині на РСК «Олімпійський» у  Донецьку. Федерація легкої атлетики Львівської області працює над підготовкою до подачі заявки на проведення у Львові у 2016 році першого Юнацького чемпіонату Європи з легкої атлетики.

Представники Федерації області зазначають, що Львів має прекрасні шанси скористатись досвідом Донецька у підготовці до Юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики та оновити і модернізувати легкоатлетичну інфраструктуру стадіонів  «Скіф» (основний), ЛНУ ім. І.Франка (розминочний) та «Динамо» (тренувальний), а у перспективі повернути легку атлетику на комунальний стадіон «Україна», який у радянські часи справедливо вважався кращим легкоатлетичним стадіоном Правобережної України і регулярно приймав чемпіонати та кубки України та СРСР.

«Сподіваюсь, що вдале проведення з 10 до 14 липня 2013 року в місті Донецьку Юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики дозволить Федерації легкої атлетики України спільно із Львівською міською радою підготувати заявку та перемогти у конкурсі на проведення 14-17 липня 2016 року першого Юнацького чемпіонату Європи з легкої атлетики», – зазначає Олег Немчінов, президент Федерації легкої атлетики Львівської області, заступник голови обласного Відділення НОК.


Назад

Додати коментар