03-07-2013 13:28

Неприємний запах може знову з'явитись у Львові

Неприємний запах може знов повернутись на вулиці Львова через ремонт доріг та каналізацій.

У Львові – у розпалі ремонт доріг. Разом із дорожнім покриттям ремонтники міняють і каналізацію: розривають труби, замінюють колектори. Адже

Не секрет, що стан колекторів та каналізаційних труб вкрай занедбаний, а частина Львова досі не каналізована.

Депутат міськради Юрій Кужелюк переконаний, що розрита каналізація не спричинить масового поширення неприємного запаху у Львові.

«Якщо каналізація буде відкрита – запах, можливо, і буде, але не такий сильний. Наприклад, минулого року ремонтували вулицю Городоцьку і якихось особливих запахів не відчувалося. Якщо місто впровадить газоаналізуючі установки для зв’язування запаху сірководню, думаю, це дасть ефект. В цілому, ми не досягли ще спекотного періоду, аби зробити висновки щодо збільшення запаху у місті», – зауважив депутат.

Втім, у міській раді львів’ян просять набратися терпіння. Зокрема, на тему «Що може спричинити неприємні запахи у місті» дискутували 21 червня у програмі «Вечір у Львові» (ТРК «Львів).

В.о. начальника управління екології та благоустрою Андрій Галушко, зауважив наступне: «Проблеми у Львові є, так само є і неканалізовані ділянки та розриви. Місто над цим працює в межах бюджету. Також будемо розривати дороги по вулиці Городоцькій, Б. Хмельницького, Коперника. Коли ми відкриємо колектори – знову буде сморід. Тому прохання до мешканців з розумінням поставитись до незручностей».


Назад

Додати коментар