18-08-2015 11:06

Нова поліція у Львові з’явиться 28 серпня, як говорилось раніше – МВС України

Нова поліція у Львові 2015
Фото: 24tv.ua

За інформацією багатьох ЗМІ, нова патрульна служба мала би почати свою роботу у Львові вже 21 серпня, за тиждень до раніше озвученої дати. Інформація виявилась недостовірною. 21 серпня новообрані кандидати в патрульну службу тільки завершать навчання, а на патрулювання Львова вийдуть 28 серпня.

Заява голови Громадської консультативної ради при ГУ МВС у Львівській області Рустама Курбанова, озвучена «речником» цієї ради Олегом Пилипенком, не відповідає дійсності. Про це zaxid.net у понеділок заявив заступник начальника управління кадрового забезпечення обласної міліції Роман Баховський.

«Я дивуюся, як недотичні до проекту люди можуть озвучувати такі речі. Роль громадської ради зводиться до участі в загальній комісії зі співбесіди», – зазначив він.

За словами Баховського 21 серпня завершується навчання у перших двох потоків майбутніх поліцейських (понад 400 осіб) і в цей день вони складатимуть екзамени.

«Закінчується навчання, але ще є багато моментів – обмундирування, остаточні інструктажі та інші речі», – наголосив начальник управління кадрового забезпечення міліції Львівщини.

Нагадаємо 15 серпня голова Громадської консультативної ради при ГУ МВС у Львівській області Рустам Курбанов заявив у коментарі виданню НБН про те, що патрульна поліція у Львові розпочне роботу на тиждень раніше. Цю інформацію швидко підхопили та поширили інші ЗМІ.

Назад

Додати коментар