25-02-2013 14:50

Під Львівською ОДА "розстріляли" яйцями правлячий режим

В парку навпроти Львівської облдержадміністрації відбувся флеш-моб, присвячений третім роковинам перебування Віктора Януковича на посту президента.

Усі охочі могли постріляти із спеціальної рогатки яйцями у портрет мультиплікаційного героя, схожого на українського президента, інформує кореспондент Вголосу.

Голова ЛКО «Молодіжний Народний рух» Андрій Ковальський зазначив, що цією акцією організатори наголошують, що в Україні вже три роки діє режим і для боротьби з ним підходять усі засоби.

«Наші організаційні прапори сьогодні із чорними стрічками, тому що в нас горе і печаль – вже три роки ми в Україні маємо режим, який не хоче дбати про українців. Цією мирною акцією ми показуємо наше ставлення до режиму, який зараз є в Україні. На портреті, в який ми кидаємо яйцями, зображений режим, який прийшов в Україну, узаконився і хоче правити народом», – наголосив Андрій Ковальський.

Він додав, що для акції купили 90 яєць, тому постріляти можуть всі охочі. Крім організаторів акції, із рогатки стріляли перехожі, а також депутат Львівської облради Святослав Шеремета.


Назад

Додати коментар