10-07-2013 10:13

Підприємців Львова безкоштовно навчать польської мови

У Львівському міському центрі підтримки бізнесу стартував проект «Безкоштовні мовні бізнес-тренінги польської мови для підприємців м. Львова». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як інформує прес-служба ЛМР, тренінги організовані департаментом економічної політики спільно з кафедрою іноземних мов Львівського інституту економіки і туризму.

Як зазначають в департаменті, тренінговий мовний бізнес-курс польської мови для львівських підприємців апробовується з метою полегшення співпраці львівських підприємців із діловими партнерами Польщі.

«Курс занять охоплює 12 тем, опанувавши які, львівські підприємці навчаться ділового спілкування польською мовою та зможуть легко співпрацювати із польськими діловими партнерами, комфортно почувати себе під час ділових зустрічей, відряджень та подорожей у Польщі», - зазначила Вікторія Довжик, в.о. начальника управління економіки.

Тренер мовного курсу тренінгів – викладач кафедри іноземних мов Львівського інституту економіки і туризму Олена Філь.

Контакти організаторів: пл.Ринок,1, каб. 429, Львівська міська рада, департамент економічної політики, тел.(032) 297-57-64, факс (032) 235-42-26, е-mail: bis@city-adm.lviv.ua.

Нагадаємо, безкоштовні тренінги, навчання для підприємців відбуваються в рамках реалізації Програми сприяння розвитку підприємництва у м. Львові на 2011-2013 рр.

Назад

Додати коментар