05-08-2013 10:54

Представниця Львівщини Надія Волинська отримала бронзу у Колумбії зі спортивного орієнтування

Надія Волинська здобула бронзу зі спортивного орієнтування на середній дистанції
фото: zaxid.net

На всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту, які відбуваються в Колумбії, львів'янка Надія Волинська здобула бронзу по спортивному орієнтуванню на середній дистанції. Надія єдина представниця України у цих змаганнях, та єдина представниця Львівщини. Про це повідомили у в прес-службі Львівської ОДА.

Волинська поступилася тільки визнаним світовим лідерам спортивного орієнтування зі Скандинавії – шведці Туве Александерссон і фінці Мінні-Марі Кауппі.

Загалом на цій дистанції фінішували 37 найкращих представниць світового спортивного орієнтування.

Результати змагань на середній дистанції серед жінок (5 080 м, 29 контрольних пунктів):

1. Мінні-Марі Кауппі (FIN) 32:59,1

2. Туве Александерссон (SWE) – 33:43,5

3. Надія Волинська (UKR) – 34:13,4.

Напередодні в парку “El Ingenio Park” відбулися змагання серед жінок на спринтерській дистанції (3 475 м, 20 контрольних пунктів), де Надія Волинська, поступившись двома секундами бронзовій призерці змагань, посіла четверте місце.

«Дистанції тут найпростіші для орієнтування, – сказала після фінішу Надія. – У порівнянні з тим, що буває у нас зазвичай, на чемпіонатах світу чи інших турнірах, – зовсім легко. Потрібно було просто пробігти, ну, і швиденько подивитися на карті, де можна трохи зрізати, скоротити шлях. Натомість в плані спеки було досить важко. Дуже жарко тут, дуже незвично. Хоча для усіх так – умови однакові. Тим більше, трохи і дощик пройшов, освіжив. Та все одно потрібно було всю дорогу змушувати себе боротися, терпіти, збільшувати відрив від переслідувачок».

Львів’янка, найвищим досягненням якої досі було 8-е місце на чемпіонаті світу, є вихованкою тренера Галини Сахненко зі Львівської ДЮСШ № 9. Останні п’ять років Надія Волинська виступає за шведську команду «Оріон» з міста Карлскруна.

Україну у спортивному орієнтуванні представляють двоє спортсменів Олександр Кратов та Надія Волинська.

Новини Львова - Leopolis News


Назад

Додати коментар