06-08-2013 17:14

Ремонт даху музею Пінзеля у Львові планують завершити до осені

Проектно-кошторисна документація на реконструкцію даху Музею Пінзеля має бути готова цього тижня. Але після всіх відповідних процедур ремонт розпочнуть не раніше вересня. Дах зроблять із міді, а також замінять конструктивні дерев’яні елементи. Про це під час брифінгу розповів в. о. начальника управління капітального будівництва Львівської міськради Ігор Фалюта.

«Сьогодні мені мають передати проектно-кошторисну документацію по Музею Пінзеля. Тоді буде визначено кошторисну вартість, ми проведемо тендерні процедури і визначимо підрядника. До зими маємо закінчити цей комплекс робіт», – сказав він.

Також Ігор Фалюта додав: «Інші роботи, внутрішні і зовнішні, передбачає управління капітального будівництва Львівської ОДА. Чи вони цього року будуть робити мені невідомо».

Як повідомив керівник управління капітального будівництва ОДА Ігор Горностай: «Зараз інститут «Укрзахідпроектреставрація» розробляє проектно-кошторисну документацію на частину даху та фасад. Якщо вистачить коштів, то будемо виконувати і внутрішні роботи, якщо ні, то ні. Документи в інститут на розроблення проекту ми подали вже давно».

Водночас начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко додала, що за найоптимістичнішим прогнозом інститут «Укрзахідпроектреставрація» має передати документи до 9 серпня, хоча замовлення було ще в кінці минулого року. І після всіх відповідних процедур ремонт може розпочатись тільки у вересні.

«З міського бюджету на ремонт покрівлі виділили 3 млн грн. А ще є гроші з обласного бюджету на фасад і фундаменти, там також робиться проектна документація, але вона ще не готова», – сказала Онищенко.

За матеріалами: Zaxid.net

Назад

Додати коментар