07-07-2013 16:57

Сьогодні у Львові зібралось понад 100 команд із 20 міст України та грають у стрітбол

Стрітбол Львів 2013
фото: galsports.com

Сьогодні у Львові у самому центрі міста, перед оперним театром зібралось понад 100 команд із 20 міст України у межах фестивалю вуличних видів спорту «Yarych street fest». Найбільше стрітболістів зі Львова, побажаєм їм перемог та гарного проведення часу. Про це повідомляє "Галичина спортивна"

Як розповів президент всеукраїнського громадського об’єднання «Українська стрітбольна ліга 3Х3» Станіслав Світлицький, цьогорічний фестиваль у Львові став наймасовішим за всі роки проведення таких заходів у Західній Україні.

«У нас грають всі, з будь-яким рівнем підготовки. Кожен, навіть якщо він не спортсмен, може прийти і зіграти. Процес реєстрації максимально простий»,- додав Станіслав Світлицький. Він розповів, що сьогодні у Львові за перемогу змагаються три жіночі команди, але загалом в Україні зараз все більше дівчат починають грати у стрітбол. Три роки тому в країні було 12-15 команд, а зараз така ж кількість у  кожному великому місті. 

За його словами, стрітбол – це вже майже окремий вид спорту. Основна відмінність від баскетболу – демократичність. «Ця гра більш вулична, тусовочна, і є між офіційним спортом та вуличною субкультурою. Зараз вона виходить на центральні площі великих міст», - зазначив Станіслав Світлицький. Очікують, що за весь сезон зіграє більше 2 тис. команд.

Загалом у лізі впродовж сезону відбудеться 31 відбірковий тур, а такі великі турніри проходять ще в шести містах – Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Донецьку та Києві. Фінал відбудеться на Хрещатику у День Незалежності.

Завершаться сьогоднішні змагання близько 20.00.

Нагадаємо, переможці нинішнього турніру отримають грошові призи на загальну суму 12 тисяч гривень і поїдуть 24 серпня до Києва, де візьмуть участь у чемпіонаті України, а потім - у світовому турнірі, що проходитиме в Каліфорнії.


Назад

Додати коментар