25-07-2013 10:48

Світовий банк має намір вкласти 700 млн дол. на реконструкцію українських доріг

Світовий банк ремонтуватиме українські дороги
фото: goodfon.ru

Світовий банк планує інвестувати в українські дороги близько 700 мільйонів доларів. Про це учора, 24 липня, під час зустрічі з головою Львівської ОДА Віктором Шемчуком повідомив директор Представництва Світового банку в Україні Чімяо Фан.

Своєю чергою Віктор Шемчук зазначив, що Львівщина має готовий проект будівництва дороги Львів-Краковець. Він перебуває на такій стадії, що вже зараз можна приступати до будівництва. Крім того, голова ОДА зазначив, що в планах є сполучення Львова з іншими обласними центрами Західної України, – ­ Луцьком, Тернополем, Івано-Франківськом.

«Львів традиційно був своєрідною столицею Західної України. До того ж, у нашому місті знаходиться єдиний на Заході країни міжнародний аеропорт», – сказав він.

Додамо, що Світовий банк уже цього року виділить 4 млн доларів під гарантії держави на програму боротьби з онкозахворюваннями у Львівській області. За ці кошти планується закупити обладнання, ліки і передові технології лікування раку для львівського онкоцентнру. Голова ОДА  у розмові з журналістами зауважив, що для області важливо показати себе з кращого боку у роботі над цим проектом, щоб у майбутньому розраховувати і на фінансування інших проектів. 

За матеріалами: ГалІнфо

Назад

Додати коментар