03-08-2013 16:01

У центрі Львова мами годують свою малечу грудьми

Сьогодні у Львові, біля пам'ятника Т. Шевченкові пройшла акція на підтримку грудного вигодовування. Завданням акції було показати молодим мамам, що грудне годування є набагато здоровішим та кориснішим для їх малечі.

Акція, у якій взяли участь кілька десятків мам із грудними дітьми, відбулася під гаслом «Пустушки дітям не потрібні!».

Один із організаторів акції Тетяна Яремко розповідає, що реклама дитячих пустушок та сумішей для годування спонукає мам купувати їх, хоча, за її словами, годувати груддю – набагато здоровіше та корисніше для дитини.

«Мами часто починають думати, що якщо вони не купують замінники молока, то вони не є сучасники мамами», – наголосила вона.

Тому Тетяна вирішила допомогти іншим мамам, пройшла освітню програму та тепер сама консультує жінок щодо грудного вигодовування. Всі консультації та інші заходи вона проводить на волонтерських засадах. І тому радить: щоб успішно годувати, жінка має шукати мам, які теж годують.

Впродовж акції відбулось масове годування дітей груддю – п’ятнадцятеро мам, вмостившись на сходах, на своєму прикладі показували, як корисно дітям грудне молоко. А старші діти, вже не груднички, змаганням «Хто якнайдалі кине пустушку» показували, що мамине молоко ніщо замінить.

Захід відбувся за підтримки Львівської облдержадміністрації та обласного центру підтримки лактації та грудного вигодовування.

За матеріалами: Вголос

Назад

Додати коментар