04-09-2013 18:49

У чвертьфінал TE3 LVIV OPEN потрапили двоє львів'ян

на TE3 LVIV OPEN двоє львівян
фото: galsports.com

На престижному міжнародному тенісному турнірі TELVIV OPEN (юнаки та дівчата до 14-ти років), що триває на відкритих кортах палацу спорту «Україна» (вул. Мельника, 18), двоє львів’ян зуміли пробитися до чвертьфіналів одиночного розряду. Про це повідомляє прес-служба Федерації тенісу Львівщини.

В особистому турнірі хлопців до чвертьфіналу пробився лише Ярослав Сокирка. У першому колі турніру львів’янин обіграв свого земляка Лева Басараба (6:2, 6:4), а у другому - киянина Григорія Кисільова – 3:6, 6:3, 6:2.

У ще одному львівському дербі Святослав Ільницький обіграв Остапа Лебяка (5:7, 6:2, 6:1), однак у другому колі турніру програв другому сіяному харків’янину Євгенові Сіроусові -  1:6, 2:6. Саме з Сіроусом і зіграє Ярослав Сокирка у чвертьфіналі турніру. Ще один львів’ян Олексій Монашенко зачохлив ракетку у першому колі турніру.

В індивідуальних змаганнях дівчат справи точно не гірші. Марта Берладин пробилася до другого кола турніру, обігравши росіянку Марію Пономарьову – 6:4, 6:3. А Ольга Терлецька, яка кількома днями раніше успішно пройшла кваліфікацію, впевнено обіграла двох українок Юлію Стародубцеву та Ірину Шарікову і пробилася до чвертьфіналу змагань. Львів’янка Марта Євстахевич матчем у першому колі турніру завершила змагання в одиночному розряді.

За словами Володимира Бербеки, президента Федерації тенісу Львівщини, на TELVIV OPEN розпочалися змагання парного розряду, участь у яких також беруть львів’яни. Утім, аналізувати їхні результати наразі рано, адже цей турнір тільки розпочався. Не усі учасники турніру пар зіграли матчі першого кола.

Міжнародний тенісний турнір TELVIV OPEN, участь у якому беруть тенісисти з восьми країн Європи, на відкритих кортах палацу спорту «Україна» триватиме до неділі, 8 вересня.

За матеріалами: ГалСпорт

Назад

Додати коментар