23-07-2013 16:17

У Львові на Площі Ринок вирізатимуть старі каштани

У Львові виріжуть старі каштани
фото: zz.te.ua

У Львові на площі Ринок для безпеки львів’ян та гостей міста вилучать шість аварійних каштанів. Про це сьогодні на брифінгу повідомив виконуючий обов’язки начальника управління екології Львівської міськради Андрій Галушка.

 

Нагадаємо, 11 вересня 2012 року Комісія за участі науковців Національного лісотехнічного університету України, представникв ЛКП «Зелений Львів» і спеціалістів управління екології та благоустрою ЛМР провела обстеження цих дерев і встановила, що з восьми каштанів шість є аварійними.

«Однак, на той час ми мали низку заперечень від членів ЛМР, від громадських організацій, ніби ці дерева ще у належному стані і їх не потрібно зрізати», – розповів Андрій Галушка.

«Минулого року, 11 липня, впала одна із масивних скелетних гілок каштану. На щастя, обламалася ця гілка зранку, коли у центрі ще не було людей. Як бачимо, стан зелених насаджень на сьогодні є вкрай небезпечним для мешканців міста, ми не маємо змоги більше чекати», – зазначив еколог.

Андрій Галушка сьогодні на брифінгу попросив львів’ян із розумінням поставитися до ситуації, яка виникла. Більше того, в.о. начальника управління екології повідомив, що враховуючи те, що ці дерева є в рядовій посадці та створюють єдине композиційне ціле, необхідно провести зняття всіх дерев, а взамін висадити молоді зелені насадження.

До кінець вересня цього року представники ЛКП «Зелений Львів» на площі Ринок висадять квітучі каштани.

За матеріалами: Вголос

Назад

Додати коментар