21-02-2013 08:56

У Львові оголосять конкурс на встановлення літнього майданчика на вул. Чернеча гора, перед входом до Шевченківського гаю

Літній майданчик біля Шевченківського Гаю
фото: lvivilevmisto.blogspot.com

Виконком ухвалив сьогодні рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 17.06.2011 №616 «Про порядок розміщення літніх майданчиків без прив’язки до стаціонарних об’єктів ресторанного господарства у м. Львові» . Про це повідомляє ГалІнфо.

«Цей проект рішення було підготовлено з метою удосконалення процедури контролю за встановленням відкритих літніх майданчиків без прив’язки до стаціонарних об’єктів ресторанного господарства у місті Львові та доповнення до переліку місць для розміщення літніх майданчиків для покращення умов проведення дозвілля для гостей і мешканців міста Львова, у відповідності до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів» та ухвал міської ради від 19.10.2006 №219 «Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради», від 21.04.2011 №430 «Про порядок розміщення літніх майданчиків у м. Львові», – зазначає Ірина Кулинич, директор департаменту економічної політики Львівської міської ради.

Також, відповідно до рішення, буде оголошено конкурс на встановлення літнього майданчика на вул. Чернеча гора, перед входом до Шевченківського гаю.

«Це там, де раніше були незаконні майданчики. Просто тепер ми отримаємо кращі пропозиції, які б відповідали всім вимогам. Хто подасть кращу пропозицію, той отримає право на встановлення літнього майданчику», – зазначив Андрій Садовий, Львівський міський голова.


Назад

Додати коментар