27-10-2014 09:41

У Львові по маршруті №2, почав курсувати новий тролейбус Електрон

тролейбус Електрон у Львові
Фото:tvoemisto.tv

У Львові на маршрут №2 виїхав сучасний тролейбус підвищенної комфортності «Електрон», який виготовлений спільним українсько-німецьким підприємством «Електротранс».

Тролейбус Т19101 «Електрон» — це сучасний низькопідлоговий транспортний засіб, 12 метрів завдовжки з підвищеною якістю комфорту. Загальна кількість місць у львівському тролейбусі- 106, з яких сидячих місць- 34. Новий тролейбус повністю відповідає європейським вимогам якісного перевезення пасажирів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Для зручного входу і виходу пасажирів на зупинці, тролейбус обладнаний сучасною пневматичною системою «кнілінг», яка забезпечує опускання тролейбуса, зменшуючи дорожній просвіт. Салон транспортного засобу обладнано кнопками сигналу до водія, також для людей з обмеженими можливостями облаштовано відкидний пандус, завдяки якому пасажир на інвалідній калясці без проблем може потрапити у тролейбус, та на спеціально об лаштованому місці пристебнутися пасками безпеки.

В салоні тролейбуса «Електрон» влаштовані комфортні та вандалостійкі сидіння, також вмонтовані інформаційні монітори та біжучі стрічки. Опалюється салон- повітряними калориферами.

Маршрут нового тролейбуса пролягає від ЛНУ ім. Франка до вул. Академіка Підстригача.

Назад

Додати коментар