09-07-2013 15:19

У Львові проходить чемпіонат зі стрільби з лука

Львівщина приймає чемпіонат України зі стрільби з лука, інформує прес-служба Львівської ОДА. Змагання проходять на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» на вулиці Янева.

До Львова прибули понад 150 кращих лучників України, які представляють збірні команди 12 областей та команди Києва й АР Крим. Гостей та спортсменів вітали віце-президент федерації стрільби з лука України Валерій Булко, Державний тренер України зі стрільби з лука Михайло Пінчук, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Оксана Вацеба, заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо» України Віктор Яцковець, директор школи вищої спортивної майстерності Павло Редько, голова обласної федерації стрільби з лука Олександр Калініченко, а також військовий оркестр та представниці художньої гімнастики й команда черлідингу.

Чемпіонат України є основним національним спортивним змаганням зі стрільби з лука сезону 2013 року та одним з етапів відбору до складу збірної команди України, яка готуватиметься до чемпіонату світу, що відбудеться в жовтні 2013 року в м. Анталія (Туреччина).

Змагання триватимуть до 10 липня 2013 року, початок змагань щоденно о 9 год.

Назад

Додати коментар