26-07-2013 18:11

У Львові встановили ще 15 терміналів продажу транспортних квитків

У Львові на зупинках електротранспорту уже встановили 15 терміналів для продажу проїзних квитків. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради з посиланням на начальника відділу зборів ЛКП «Львівелектротранс» Сергія Перепелюка.

Як зазначають у прес-службі, на зупинках трамваїв і тролейбусів встановили 15 стаціонарних терміналів, 8 з них вже працюють. Встановлені вони за адресами: вул. Сахарова, 2, вул. Коновальця, 109, вул. Зернова, 2, вул. І. Франка, 33, вул. Миколайчука (кінцева трамваю №6), на площі Св. Юра, пр. Червоної Калини (кінцева тролейбусу №24), вул. Руська – термінали за адресами, які перелічені, вже працюють.

Решта терміналів, які тільки встановлені і поки що не діють, знаходяться на вул. Чернівецька, вул. І. Франка, 8 (вул. Р.Шухевича), два термінали на вул. Дорошенка, вул. І. Мазепи, 12а, вул. Зелена, 131 (вул. Дністровська) та вул. Університетська, 1.

«Плануємо, що ще 7 терміналів запрацюють до середини серпня. А зараз пасажири переважно користуються терміналами на кінцевих зупинках електротранспорту»,- зазначив Сергій Перепелюк.

Назад

Додати коментар