31-10-2014 22:26

У Львові з листопада курсуватиме ще один трамвай «Електрон»

у Львові з'явився новий трамвай Електрон
фото: lwr.com.ua

Вже з початку листопада львів’яни та гості міста зможуть їздити на новенькому трамваї «Електрон», який курсуватиме до вокзалу. Новий трамвай трішки менший від попередника, у нього тільки 3 секції замість п’яти. Загальна кількість пасажирів сягатиме 160, з яких 35 сидячих місць. Також новинка буде обладнана місцями для людей з обмеженими можливостями на візочках. Львову новий трамвай обійшовся у 120 млн гривень.

 

Довжина цього трамваю майже 20 метрів. Він повністю низькопідлоговий та такого ж кольору, що і перший — лимонного. Сьогодні там ще мають встановити компостери, і вже завтра він курсуватиме під номером один. 
“Враховуючи пасажиропотік в нашому місті та те, що до нас приїжджають гості, п'яти секційний трамвай їздить з залізничного вокзалу в центр, а цей курсуватиме з центру на вокзал (маршрут №1)”, - каже директор “Львівелетротрансу” Сергій Васільєв.
У салоні працюватиме кондиціонер. А на пульті водія є шість дисплеїв, на яких, зокрема, видно салон. Для керування трамваєм спеціальне навчання пройшли три водії. Одна із них — Маргарита Качаровська каже, що цей трамвай набагато зручніший від старих.Також водії розповідають, що він м'яко їздить та безпечніший. “Коли відкриті двері трамваю, там спрацьовує блокування руху, він не можу їхати ні вперед, ні назад. Також, коли відкритий трап, навіть двері не закриються”, -  пояснив інженер компанії “Електронтранс” Василь Брандлер.  
Сьогодні міська рада заявила, що Львів щороку закуповуватиме новий трамвай. Планують, що вони їздитимуть на Сихів, там треба як мінімум 14 вагонів.  
До речі, трамваєм львівського виробництва зацікавився Київ. А тролейбуси “Електрону” закуплять Рівне та Хмельницький. Також цього року Львів очікує і на електробус цього ж виробництва.

Нагадаємо, що зовсім недавно по маршруту №2 почав курсувати тролейбус Електрон

 

Радіо Львівська Хвиля

Назад

Додати коментар

Коментовано: Gulpos | 03-08-2015

Садовий - контрацептив!