16-07-2013 15:39

Всього за 10 гривень в день АТП №1 орендує автобуси

Львівське комунальне підприємство АТП №1 орендує автобуси з екіпажем за «іграшковою» ціною – 10 гривень на день, при цьому на власника транспортного засобу, за умовами договору, покладені обов’язки заправки та обслуговування.

 

Про це вдалось дізнатись спеціальній депутатській комісії, які протягом місяця перевіряли діяльність ЛКП «АТП №1».

Сьогодні під час прес-конференції, депутати-свободівці, які входили до комісії, розповіли, що попри спротив керівництва комунального підприємства, комісії вдалось віднайти факти щодо тіньового обігу коштів в АТП №1.

«В діяльності АТП існують непрозорі схеми, метою яких є приховання реального доходу підприємства та обіг тіньових готівкових коштів в значних розмірах», – сказав депутат Львівської міськради Юрій Мартинюк.

Зокрема, як розповів Юрій Мартинюк, АТП №1 є оператором на 16 міських маршрутів (1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 9, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46). Для їх належного обслуговування необхідно 180-190 автобусів, тоді як парк підприємства на сьогодні налічує лише 60. Решту необхідних автобусів АТП №1 орендує: 48 транспортних засобів у юридичної особи ТзОВ «Інтерпост», усі інші – у фізичних осіб-підприємців.

«Договори оренди, які мали б бути однакові і шаблонні для всіх контрагентів відрізняються досить суттєвою. Ціна договору – кошти, які АТП має заплатити за користування орендованим транспортним засобом встановлена у розмірі 10 грн. на день. Тобто на сьогодні, орендодавці, тобто власники автобусів, віддають нашому комунальному підприємству їх у користування, разом з водіями, беручи на себе витрати на заправку, обов’язки щодо підтримання їх в належному ста6і (ремонт, миття) по ціні всього на всього 10 грн. в день», – зазначив Юрій Мартинюк.

За матеріалами: Вголос

Назад

Додати коментар