09-08-2013 09:51

Вже наступного тижня розпочнуться роботи на перехресті Наукова- Стрийська

З 9 серпня розпочнуть будівельні роботи правоповоротного з'їзду на перетині вулиць Наукова- Стрийська. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Будівництво окремих дугоподібних з’їздів з вул.Наукової на Стрийську здійснюється для того, щоб розвантажити перехрестя. Авто зможуть потрапити з вул. Наукової на вул.Стрийську, минаючи перехрестя. Ширина  з’їзду сягатиме 6 м. Роботи не впливатимуть на рух транспорту, оскільки проводитимуться в зеленій зоні. Вони не складні, там немає комунікацій. Новозбудований з’їзд буде покритий двома шарами асфальту. Також буде збудована заїзна кишеня для громадського транспорту та платформа для пасажирів. Доведеться трохи змістити МАФи, що там розташовані», - розповів в.о.начальника управління капітального будівництва Ігор Фалюта.

Також будуть влаштовувати розширення з вул.Стрийської на вул.Наукову. Роботи, які виконуватиме ВАТ «ШРБУ-65», планують закінчити до кінця вересня. «Вартість робіт – 4 млн грн. Це субвенцій ні кошти», - зазначив Ігор Фалюта.

Також, в планах будівництва є з’їзди з боку вул.Хуторівки, але через недостатнє фінансування роботи виконуватимуть вже з наступного року.

Назад

Додати коментар